אני מעוניין ב:
שם מלא
טלפון
אימייל
לפרטים ויצירת קשר

תלמידי ארטיק בפסטיבל מחווה לכל אלבומי הביטלס בשיתוף אמנים אורחים. קטעי וידאו לפניכם:

שלום חנוך
ירמי קפלן
יזהר אשדות
דן תורן
פיטר רוט
תומר שרון - תומש

שלושה מתופפים על במה אחת

הועלתה ליוטיוב סדנת המתופפים שנערכה בארטיק בית ספר למוזיקה 2009
קטע וידאו

נוסטלגיה ארטיקית
לפניכם קטע וידאו שכולו לקט מהופעת סוף השנה של בית ספר ארטיק משנת 2008  לצפייה לחץ כאן...

בית ספר למוסיקה
10 סיבות ללמוד מוסיקה בבית ספר ארטיק

 


01 - השיטה

לארטיק שיטת לימוד ייחודית, שפותחה ע"י מוסיקאים מומחים המבטלת את המושג "כשרון מולד" ומיישמת את המושג "כשרון נלמד". השיטה מיושמת במכלול של שיעורים פרטיים, סדנאות מקצועיות והרכבים מוסיקליים.


 

02 - המורים

בארטיק לומדים ממקצוענים. מוריי ארטיק כולם מוסיקאים העובדים ומופיעים בתחום המוסיקה, ובוגרי בתי ספר מקצועיים למוסיקה. בנוסף כל מורה בארטיק עובר במהלך השנה ביקורת ע"י צוות המומחים ובוני השיטה של בית הספר.
03 - הסדנאות

בנוסף לשיעור הפרטי עם מורה, הנערך 4 פעמים בחודש התלמידים מקבלים מגוון עצום של סדנאות ייחודיות. בינהם סדנאות עם אמנים אורחים, פיתוח שמיעה, גרוב, הקלטה באולפן, הופעה מול קהל, אילתור, סאונד ועוד. לסדנאות אופי חווייתי ומעורבות פעילה של התלמידים.

 

04 - המפגש עם האמנים

לאורך כל השנה התלמידים בארטיק נפגשים עם מיטב האמנים המובילים בישראל, ואף אמנים מחו"ל. בכיתות האומן יכולים התלמידים לשאול את האומן כל שאלה המעניינת אותם. בשנה האחרונה התארחו לסדנאות וחלקם התארחו בהופעות התלמידים אמנים שונים, בינהם שלום חנוך, אביב גפן, יזהר אשדות, להקת היהודים, דני סנדרסון, סטיבן ווילסון (בלקפילד), ג'ו בונמסה, מוש בן ארי,דויד ברוזה, אפרת גוש ועד..05 - ההופעות

הופעה על במה היא חלק בלתי נפרד מהלימוד בארטיק. בארטיק התלמיד משתתף בהופעות ופרוייקטים מוסיקליים לאורך כל השנה (לא רק בסוף השנה), כי הדרך הטובה ביותר ללמוד היא לחוות את "הדבר האמיתי".
06 - הלהקה שלך

בארטיק תנגן בהרכב משלך כבר מתחילת תהליך הלימוד, בליווי והדרכה מקצועית אפילו אם אתה רק בראשית הדרך

 

07 - כלי נוסף

כתלמיד בארטיק תוכל לבחור להתנסות בלימודי כלי נגינה/פיתוח קול נוסף. כל כלי שמסקרן אותך או כזה שיתרום להעמקת השליטה בכלי עליו אתה מנגן.
08 - האוירה

בארטיק תמיד, בכל יום ובכל שעה תמצא תלמידים בני גילך איתם תמיד תוכל להיכנס לאחד החדרים ולנגן יחד. "כדי להיות מוסיקאי אתה צריך חברה וסביבה מוסיקלית".

09 - המבנה והמקצועיות

ארטיק נבנה לפי הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, והותאם בבנייתו לניצול מקסימלי של שיטת ארטיק. מחדרי הלימוד דרך אולפן הההקלטות וחדרי החזרות ועד לאולם ההופעות, החדרים אקוסטיים ומאובזרים בציוד טכני חדיש ומקצועי.לא רוצה להתאמן בבית? בארטיק תוכל להתאמן מתי שתרצה, ובתנאים הכי טובים שיש.

 

10 - הבחירה

בארטיק תוכל ללמוד לנגן בכל כלי נגינה שתירצה או ללמוד פיתוח קול. לא יחליטו בשבילך לאיזה כלי אתה מתאים - אתה מסוגל לנגן, ולנגן טוב על כל כלי שאתה אוהב.

 

עברתם את גיל 21 ואין לכם זמן פנוי ? קורס נגני מדורות - שישה שיעורים ואתם מנגנים גיטרה. לפרטים לחצו כאן..

 

 

 

 

שישה מפגשים ואתם מנגנים גיטרה

מופע מחווה ללהקת לפוליס

יולי 2012 תלמידי בית ספר ארטיק במופע מחווה ללהקת פוליס - היה חם!!! לקליפ לקט מההופעה לחצו כאן...

מופע מחווה ל-guns & roses

יולי 2012 תלמידי בית ספר ארטיק נותנים בראש עם מופע מחווה ללהקת guns &roses. לקליפ מתוך ההופעה לחצו כאן...

הקליפ מ-2008 מזנק ביוטיוב

הקליפ של מופע סוף שנה בארטיק משנת 2008 לא מפסיק לעלות ביוטיוב, אולי זה בגלל השתתפות תלמיד בית הספר לשעבר העונה לשם עומר אדם ?? לצפיה בקליפ לחצו כאן...